.

וובינרים "זמן קורונה" אפריל 2020

למנף את המקצועיות שלך בעזרת וובינרים איכותיים וממוקדים. הזדמנות לנצל את תקופת קורונה ללמידה מקצועית.

אני שמחה להזמין אותך לשני וובינרים בנושאים הכי רלוונטיים לתקופת קורונה. שני הוובינרים נבנו במיוחד לתקופה הזאת ובעקבות פניות רבות לתכנים אלה.   

"שגרה לא שגרתית: בניית שגרה אפקטיבית"                                                                     יום חמישי 16.4.20     בשעה 21:00 עד 22:30                                                                                           תקופת קורונה מחייבת אותנו להיערך אחרת. עבודה מהבית, ניהול דרך שלט רחוק ותמרון בין משימות הבית והעבודה, וילדים... הרשימה ארוכה. במהלך הוובינר אתן המון טיפים ואציג מודל פרקטי וקל ליישם כדי לבניית שגרה אפקטיבית בתקופת קורונה. הוובינר מתאים לכל מי שרוצה לנהל שגרת עבודה אפקטיבית, להתמיד בה ולהצליח לקדם את העבודה שלך.

 כרטיס  ב- 125 ש"ח       2   כרטיסים ב- 190 ש"ח בלבד (במקום 250 ש"ח)

"בניית מוצר דיגיטלי: מהרעיון ועד הביצוע"  

יום ראשון 19.4.20 | בשעה 21:00 עד 22:30

כל אחד יכול לבנות מוצר דיגיטלי. חשוב להקפיד על בניית זרימה נכונה וניהול התהליך. וובינר אינטרקטיבי ויישומי לכל מי שרוצה לבנות מוצר דיגיטלי. אציג שלב אחרי שלב איך יוצרים מוצר דיגיטלי איכותי ורלוונטי. כל התחנות עם הסבר מפורט כדי לבנות את המוצר הדיגיטלי שלך. אין צורך בשום ידע מוקדם.

 כרטיס אחד ב- 125 ש"ח      2 כרטיסים ב- 190 ש"ח בלבד (במקום 250 ש"ח)

 

שאלות נפוצות

מהו וובינר? 

הרצאה אינטרנטית. אחרי סיום תהליך ההרשמה, תקבלו למייל הזמנה עם לינק לוובינר והסבר מפורט איך להיכנס ומה לעשות. לכל שאלה, התלבטות או התייעצות אפשר לשלוח לי הודעה לואטסאפ . 

האם אני חייב להפעיל את המצלמה שלי במהלך הוובינר?

לא, ממש לא חייבים. כל משתתף בוובינר בוחר האם הוא רוצה להפעיל את המצלחה שלו ואז רואים אותו או מעדיף להשתתף בלי להפעיל את המצלמה שלו ואז לא ניתן לראות אותו, רק רואים שהוא משתתף.

האם צריך להתקין תוכנה מיוחדת?

הוובינרים מתקיימים באמצעות מערכת "זום" ZOOM מערכת מאוד פשוטה להפעיל ומאוד נוחה לשימוש. אפשר לצפות בוובינר בכל מכשיר (מחשב, נייד או טאבלט) אם יש לך זום אז רק צריך ללחוץ על הלינק שאשלח לך ביום הוובינר. במידה ואין לך זום, ברגע שתלחץ על הלינק, תתבקש להתקין את "זום". זה חינם ולוקח רק כמה דקות. אחרי ההתקנה תתבקש להכניס שני מספרים שתקבל ממני גם בהזמנה.

בכל מקרה אם יש לך שאלה, משהו לא ברור, אפשר לשלוח לי הודעה (דרך הכפתור למעלה).

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.